Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, ılımlı ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınü dereceyle bitirmiştir. Hatta Bilkent Üniversitesi İşletme Vukuf Yönetimi kısmınde bile eğitim almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile yürek eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir mirarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal sorum projeleri alanlarında biryoğun sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir ötekisi bile IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak misyon karşılayıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Duraksızörlüğü’nün nezdinde üste geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü üzere önemli pozisyonlarda misyon yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları içre, Bilinçli Kırayler sosyal sorum projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, gençlerin eğitim ve hars vadiındaki ihtiyaçlarını kontralamaya yönelik çalışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde bünyelandırdığı Bilinçli Kırayler hareketi ile Üniversite gençlerinden, ortaokul öğrencilerine derece dünya bu bünyelanmanın içre bulunarak, faydalı konulerde bulunmuşlardır. Kendisi üste, Birleşmiş Milletler üzere önemli Uluslararası Kurumlarla da çalışmalar yapmış ve bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş adamıdır ve iş yaşamında da sükselı bir kariyere sahiptir. Hatta farklı organizasyon ve yapılarda reislik pozisyonlarında da deli dolu olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal sorum ve pediatri vadiındaki çalışmalarını hız kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal sorum projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yaşamındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çalışmaları, gençlerin eğitim ve hars vadiındaki ihtiyaçlarını kontralamaya yöneliktir. Ve bu çalışmaların sürdürülmesi gençlerde örnek teşkil ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://organiktarim.name.tr/ https://ustduzeyyonetici.name.tr/ https://davetiye.name.tr/ https://jimnastik.name.tr/ https://korediliedebiyati.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma