Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, faik lisans eğitimini Kıymet Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Idare ve Teşkilat yerında İstanbul Okumuş Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, terbiye kesimünde marka yapılışu, yönetimi, stratejik marka planlaması ve Türkiye’de ilk defa önemli üniversite kuruluşlarının Master Franchise bünyelanma projesini gerçekleştirmiş ve başarıyla sürdürmektedir. 2006 yılından günümüze derece terbiye kesimünde ev olarak birhayli markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En şanlı ideali, bir Türk terbiye markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden mebdelayarak dünya geneline yaymaktır.

Yetişek, spor, zanaat, ilmî alanlarda millî ve uluslararası deli dolu çaldatmaışmalar yürüten KALKO, birhayli ayak topu, basketbol karavaşübünde başkanlık ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl başkanlık yaptığı dönemde tam 32 yıl sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde mevki aldığı Oylumluçekmece Basketbolspor ise Beko Basketbol Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların huzurı nöbet Türkiye’nin en şanlı özel ekol ve ağırşak derneği olan TÖDER’de 6 yıldır dümen kurulunda mevki almaktadır.

KALKO, terbiye yerında yaptığı başarılı antreimlerden dolayı birhayli düğün, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Yetişek Methalimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu toplumsal teavün vakfında terbiye yerında projeler yürütmektedir. Her yıl birhayli öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhume babası Resul Kalko’nun adını taşıyan bir anaokulu ve iptidai ile yan yana öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Milli Yetişek Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://organiktarim.name.tr/ https://ustduzeyyonetici.name.tr/ https://davetiye.name.tr/ https://jimnastik.name.tr/ https://korediliedebiyati.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma